Ewiking
O nas

Zwykłych sklepów z biżuterią są tysiące, więc nie próbowaliśmy otwierać kolejnego. Wiedzieliśmy, czego brakuje na rynku, bo sami szukaliśmy biżuterii z głębszym sensem, zakorzenionej w autentycznej tradycji.

Historia i biżuteria... czy to się da połączyć?

Nasz sklep udowadnia, że tak.

Znajdziesz tu wyłącznie biżuterię opartą na tradycyjnych motywach, etnograficznych znaleziskach i najnowszych odkryciach archeologicznych z terenu Słowiańszczyzny i Skandynawii.

Drugim filarem, na którym wszystko się opiera, jest jakość ozdób oferowanych w naszym sklepie. Wszystko wskazuje na to, że era masowej produkcji się kończy! Gdy sami szukaliśmy słowiańskich zawieszek czy nordyckich symboli, to często trafialiśmy na kiepską jakość. Stąd świadoma decyzja, by oferować tylko to, co najlepsze: złoto, srebro, skórę, kamienie półszlachetne...Stal, brąz, drewno wybranych gatunków drzew, prawdziwe rogi do picia... Identycznie, jak przed tysiącami lat. W końcu nie ilość, a jakość tego, czym się otaczamy, jest najważniejsza.

Przywracanie tradycji to nie jest zwyczajne zadanie, ale misja, która daje olbrzymią satysfakcję. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na rynek prawdziwe rogi do picia, wskrzeszając przerwaną przed setkami lat tradycję picia z rogu. Gdy trafiamy na nowe, ciekawe znalezisko czy studiujemy dawne dokumenty, pisząc o Wikingach i Słowianach na nasz blog, to wychodzimy daleko poza zwyczajny biznes. Mamy nadzieję, że to widać. Szczególnie cieszy nas, gdy fascynacja kulturą Słowian czy historią Skandynawii u naszych Klientów zaczyna się od fajnego wisiorka...

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl